Tramtária očami rodičov a detí

Prvotný strach z neznámeho rýchlo vystriedalo nadšenie a dôvera. Prostredie Tramtárie je nekonvenčné, vrúcne a inšpiratívne, ale aj výchovné a férové. Slovami nášho syna: „Vynikajúce, vynikajúce. Fakt fakt vynikajúce!“

Jakub

Miesto, kde učenie neznamená starosť, ale radosť. Miesto, kde nájde každá detská duša svoju jedinečnosť. Toto miesto sa nazýva Tramtária a my vám za tento projekt ďakujeme! Ako Kubko hovorí: „Najlepšia škola na celom svete!“

Zuzka

Tramtária malý zázrak je,
tam sa s deťmi čaruje.
Sama sa tam učím veľa,
chodiť tiež by som tam chcela.

Nemáme tu žiadne stresy,
Filipko do školy sa teší.
A náhodou, keď taká situácia je,
že choroba nás zloží,
už po pár dňoch sa do toho energicky vloží:
„Mama, ja sa nudím, kedy už môžem ísť do Tramtárie?“

Sme veľmi vďační,
že sme našli tento hrad.
Učiteľov, tých má všetkých ten môj drobec rád.
Ťažko iné také miesto nájsť,
Kde môžu byť deťmi deťmi.
Učiť sa, aj v mláke vyvádzať,
a pritom ako osobnosti rásť.

Ďakujeme.

Zuzka

To, že sme sa rozhodli pre Tramtáriu bolo určite jedno z lepších životných rozhodnutí. Jonáš chodí do školy veľmi rád, samozrejme po prekonaní ranného vstávania. Je to veľmi inšpiratívny priestor aj pre nás rodičov. Čas, ktorý deti trávia v Tramtárii je naplnený zmysluplným vzdelávaním, ohľaduplnou komunikáciou a rešpektujúcim prostredím.

Romana